O naszej firmie

2 lata temu połączyliśmy naszą wiedzę i kompetencje z zakresu HR, komunikacji, badań i strategii, PR – by oferować klientom najlepsze rozwiązania z zakresu employer brandingu i marketingu rekrutacyjnego.

W międzyczasie dołączyliśmy do międzynarodowej sieci OneAgent Global. Dzięki temu uczestniczymy w wewnętrznych szkoleniach, warsztatach, prowadzimy wspólnie międzynarodowe projekty. I trzymamy rękę na pulsie trendów employer brandingowych w USA, Anglii, Francji, Szwecji, Rosji czy w Chinach. Stanowimy mieszankę doświadczenia i kreatywności, wiedzy i praktyki. Kładziemy nacisk na rozwój i podnoszenie kompetencji. Oraz na atmosferę w pracy.

Nasza sieć

Mamy to szczęście, że możemy się uczyć od najlepszych,wspólnie pracować nad globalnymi projektami, spotykać na wspólnych warsztatach i nawzajem inspirować. W ramach naszej grupy OneAgent Global realizowane są m.in. projekty o zasięgu globalnym dla różnych koncernów, zdobywające corocznie nagrody w różnych konkursach i festiwalach branżowych.

OneAgent Global jest wspólnym przedsięwzięciem (joint venture) czołowych niezależnych agencji employer brandingowych z Europy, Ameryki Północnej, Azji i Pacyfiku. Dzięki temu, że jesteśmy obecni na kluczowych rynkach, jako sieć możemy realizować projekty o globalnej skali.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami: formularz kontaktowy

Zobacz co mówimy o sobie

Zobacz gdzie jesteśmy!

Kontakt

BrandandPeople Sp. z o.o.

Należymy do One Agent Global

Odwiedź nas na:
    Brand and People - profil facebook     Brand and People - profil LinkedIn

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera
© 2016 Brand&People - Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.