Employer branding który działa!

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami:
formularz kontaktowy

Badamy i analizujemy

aby podejmować właściwe decyzje.

Jakie dane – takie decyzje. Jakie decyzje – takie kampanie. Jakie kampanie – takie efekty. Dlatego naszym klientom oferujemy m.in.: analizy rynku pracy, badania lojalności i zaangażowania pracowników, badania wizerunku pracodawcy i konkurencji, monitoring social media i mediów tradycyjnych.

Opracujemy również klarowne i unikalne EVP, które będzie stanowić szkielet działań komunikacyjnych (również marketingu rekrutacyjnego). Kompleksowa strategia wraz ze szczegółowymi planami realizacji przygotowana przez naszych konsultantów będzie dopełnieniem strategicznego podejścia do employer brandingu.

Do dyspozycji naszych klientów stawiamy doświadczonych konsultantów, którzy od lat zajmują się prowadzeniem badań i analiz – zarówno w Polsce jak i zagranicą – oraz tworzeniem strategii marketingowych i employer brandingowych.

Przyciągamy Talenty

marketing rekrutacyjny dla Twojej firmy

Każda organizacja potrzebuje dopływu nowych pracowników. W niektórych branżach pozyskanie odpowiednich pracowników to wręcz strategiczne zadanie stojące przed działem HR – i jednocześnie jedno z najtrudniejszych. Dzięki działaniom naszego zespołu:

  • dotrzesz do grup kandydatów na których Ci zależy
  • zainteresujesz również tych kandydatów, którzy nie myśleli o zmianie pracy
  • zbudujesz pozytywny wizerunek swojej organizacji
  • efektywnie wykorzystasz budżet i ograniczysz wydatki na agencje rekrutacyjne
  • oraz last but not least – pokażesz Zarządowi, że najlepsze projekty są jednocześnie kreatywne i efektywne

W ramach marketingu rekrutacyjnego realizujemy różnorodne działania komunikacyjne m.in. kompleksowe kampanie rekrutacyjne w mediach, kampanie studenckie (tzw. campus marketing), nieszablonowe materiały rekrutacyjne, aplikacje i rozwiązania internetowe oraz pełne kampanie w social media.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami:
formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami:
formularz kontaktowy

Komunikujemy

efektywna komunikacja EB w efektownym opakowaniu

Efektywnie oraz efektownie. Dwie strony tego samego ważnego medalu – czyli komunikacji marketingowej. Efektywna komunikacja to taka, która dociera we właściwym czasie do właściwych odbiorców przekazując określone informacje. Efektowna komunikacja to taka, która wzbudza zainteresowanie i jest prezentowana w sposób angażujący dla odbiorców. Dlatego do kampanii marketingowych i komunikacyjnych tworzymy zespół składający się nierzadko z stratega, media planera, grafika, programisty, copy writera czy specjalisty od social media.

Prowadzimy kampanie od A do Z: od koncepcji i ustaleń z klientem, aż po ich realizację, korzystając z całej palety możliwości jakimi są: media online, social media, media tradycyjne, targi pracy, konkursy i eventy, apki, rozwiązania netowe, multimedia, rozwiązania webowe i mobilne.

Angażujemy

kandydatów w akcje rekrutacyjne, pracowników w działania dla firmy

Celem jest zbudowanie zainteresowania i zaangażowania kampaniami kandydatów, którzy zapamiętują nasze kampanie, reagują na nasze komunikaty oraz chętniej aplikują. Pracowników – poprzez komunikację wewnętrzną do większego zaangażowania w sprawy firmowe, do tego że stają się bardziej lojalni wobec pracodawcy.

Kampanie od A do Z (od koncepcji po ich realizację) wymagają wiele pracy i przygotowań (kreatywności również!) ze strony naszego zespołu, ale w końcu to zainteresowani firmą kandydaci oraz zaangażowani pracownicy są sercem employer brandingu. I dają mnóstwo satysfakcji, kiedy realizujemy założone cele.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami:
formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania zachęcamy do kontaktu z nami:
formularz kontaktowy

Dzielimy się wiedzą

warsztaty strategiczne i szkolenia

Lubimy dzielić się wiedzą i doświadczeniami. Dlatego z przyjemnością przygotowujemy i prowadzimy szyte na miarę szkolenia lub warsztaty strategiczne dla działów HR, marketingu czy komunikacji z zakresu marketingu rekrutacyjnego, tworzenia EVP i strategii, komunikacji czy social media.

Zapraszamy na pełne inspiracji, case studies, dyskusji i praktycznych zadań warsztaty organizowane przez naszych ekspertów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Kontakt

BrandandPeople Sp. z o.o.
Odwiedź nas na:
    Brand and People - profil facebook     Brand and People - profil LinkedIn

Bądź z nami na bieżąco!

Zapisz się do newslettera
© 2016 Brand&People - Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.